Oblastná predvoľba 0267 / +61267Oblastná predvoľba 0267 / +61267 (Austrália)


Predpona 0267 je kód oblasti Armidale, Glen Innes, Gunnedah, Inverell, Moree, Narrabri, Tamworth. A Armidale, Glen Innes, Gunnedah, Inverell, Moree, Narrabri, Tamworth sa nachádza v Austrália. Ak ste mimo územia Austrália a chcete zavolať osobe v Armidale, Glen Innes, Gunnedah, Inverell, Moree, Narrabri, Tamworth, okrem kódu oblasti potrebujete aj kód krajiny pre krajinu, do ktorej chcete zavolať. Kód krajiny pre Austrália je +61, takže ak ste v Slovensko a chcete zavolať osobe v Armidale, Glen Innes, Gunnedah, Inverell, Moree, Narrabri, Tamworth, musíte pred telefónne číslo tejto osoby zadať +61267.

Nula pred kódom oblasti sa v tomto prípade vynechá.

Symbol plus na začiatku telefónneho čísla sa zvyčajne môže používať v tomto formáte. Je však bežnejšie nahradiť symbol plus poradím čísel, ktoré telefónnu sieť upozorňujú, že chcete vytočiť telefónne číslo v inej krajine. ITU odporúča používať 00, čo sa tiež využíva v mnohých krajinách, vrátane všetkých európskych krajín.

Ako alternatívu k +61267, ktoré musíte umiestniť pred telefónne číslo osoby v Armidale, Glen Innes, Gunnedah, Inverell, Moree, Narrabri, Tamworth, aby ste im zavolali z Slovensko, môžete tiež použiť 0061267.
Kalkulačka telefónnych čísel