Oblastná predvoľba Bukoba, Kagera, Kigoma, Mara, Mwanza, ShinyangaMesto/obec alebo kraj:Bukoba, Kagera, Kigoma, Mara, Mwanza, Shinyanga
Oblastná predvoľba:28     (+255 28)

Krajina:

Tanzánia


Oblastná predvoľba Bukoba, Kagera, Kigoma, Mara, Mwanza, Shinyanga (Tanzánia)


Predpona 28 je kód oblasti Bukoba, Kagera, Kigoma, Mara, Mwanza, Shinyanga. A Bukoba, Kagera, Kigoma, Mara, Mwanza, Shinyanga sa nachádza v Tanzánia. Ak ste mimo územia Tanzánia a chcete zavolať osobe v Bukoba, Kagera, Kigoma, Mara, Mwanza, Shinyanga, okrem kódu oblasti potrebujete aj kód krajiny pre krajinu, do ktorej chcete zavolať. Kód krajiny pre Tanzánia je +255, takže ak ste v Slovensko a chcete zavolať osobe v Bukoba, Kagera, Kigoma, Mara, Mwanza, Shinyanga, musíte pred telefónne číslo tejto osoby zadať +255 28.

Nula pred kódom oblasti sa v tomto prípade vynechá.

Symbol plus na začiatku telefónneho čísla sa zvyčajne môže používať v tomto formáte. Je však bežnejšie nahradiť symbol plus poradím čísel, ktoré telefónnu sieť upozorňujú, že chcete vytočiť telefónne číslo v inej krajine. ITU odporúča používať 00, čo sa tiež využíva v mnohých krajinách, vrátane všetkých európskych krajín.

Ako alternatívu k +255 28, ktoré musíte umiestniť pred telefónne číslo osoby v Bukoba, Kagera, Kigoma, Mara, Mwanza, Shinyanga, aby ste im zavolali z Slovensko, môžete tiež použiť 00255 28.
Kalkulačka telefónnych čísel