Oblastná predvoľba Marrakech, Agadir, Dakhla, Essaouira, Laayoune, Ouarzazate, SafiMesto/obec alebo kraj:Marrakech, Agadir, Dakhla, Essaouira, Laayoune, Ouarzazate, Safi
Oblastná predvoľba:0525     (+212525)

Krajina:

Maroko


Oblastná predvoľba Marrakech, Agadir, Dakhla, Essaouira, Laayoune, Ouarzazate, Safi (Maroko)


Predpona 0525 je kód oblasti Marrakech, Agadir, Dakhla, Essaouira, Laayoune, Ouarzazate, Safi. A Marrakech, Agadir, Dakhla, Essaouira, Laayoune, Ouarzazate, Safi sa nachádza v Maroko. Ak ste mimo územia Maroko a chcete zavolať osobe v Marrakech, Agadir, Dakhla, Essaouira, Laayoune, Ouarzazate, Safi, okrem kódu oblasti potrebujete aj kód krajiny pre krajinu, do ktorej chcete zavolať. Kód krajiny pre Maroko je +212, takže ak ste v Slovensko a chcete zavolať osobe v Marrakech, Agadir, Dakhla, Essaouira, Laayoune, Ouarzazate, Safi, musíte pred telefónne číslo tejto osoby zadať +212525.

Nula pred kódom oblasti sa v tomto prípade vynechá.

Symbol plus na začiatku telefónneho čísla sa zvyčajne môže používať v tomto formáte. Je však bežnejšie nahradiť symbol plus poradím čísel, ktoré telefónnu sieť upozorňujú, že chcete vytočiť telefónne číslo v inej krajine. ITU odporúča používať 00, čo sa tiež využíva v mnohých krajinách, vrátane všetkých európskych krajín.

Ako alternatívu k +212525, ktoré musíte umiestniť pred telefónne číslo osoby v Marrakech, Agadir, Dakhla, Essaouira, Laayoune, Ouarzazate, Safi, aby ste im zavolali z Slovensko, môžete tiež použiť 00212525.
Kalkulačka telefónnych čísel