Oblastná predvoľba 067 / +26467Oblastná predvoľba 067 / +26467 (Namíbia)


Predpona 067 je kód oblasti Oshikoto, Otjozondjupa, Kunene (Otjiwarongo, Outjo, Tsumeb, Kombat, Grootfontein). A Oshikoto, Otjozondjupa, Kunene (Otjiwarongo, Outjo, Tsumeb, Kombat, Grootfontein) sa nachádza v Namíbia. Ak ste mimo územia Namíbia a chcete zavolať osobe v Oshikoto, Otjozondjupa, Kunene (Otjiwarongo, Outjo, Tsumeb, Kombat, Grootfontein), okrem kódu oblasti potrebujete aj kód krajiny pre krajinu, do ktorej chcete zavolať. Kód krajiny pre Namíbia je +264, takže ak ste v Slovensko a chcete zavolať osobe v Oshikoto, Otjozondjupa, Kunene (Otjiwarongo, Outjo, Tsumeb, Kombat, Grootfontein), musíte pred telefónne číslo tejto osoby zadať +26467.

Nula pred kódom oblasti sa v tomto prípade vynechá.

Symbol plus na začiatku telefónneho čísla sa zvyčajne môže používať v tomto formáte. Je však bežnejšie nahradiť symbol plus poradím čísel, ktoré telefónnu sieť upozorňujú, že chcete vytočiť telefónne číslo v inej krajine. ITU odporúča používať 00, čo sa tiež využíva v mnohých krajinách, vrátane všetkých európskych krajín.

Ako alternatívu k +26467, ktoré musíte umiestniť pred telefónne číslo osoby v Oshikoto, Otjozondjupa, Kunene (Otjiwarongo, Outjo, Tsumeb, Kombat, Grootfontein), aby ste im zavolali z Slovensko, môžete tiež použiť 0026467.
Kalkulačka telefónnych čísel