Oblastná predvoľba 0752 / +61752Oblastná predvoľba 0752 / +61752 (Austrália)


Predpona 0752 je kód oblasti Sunshine Coast, Esk, Nambour, Gatton, Caboolture. A Sunshine Coast, Esk, Nambour, Gatton, Caboolture sa nachádza v Austrália. Ak ste mimo územia Austrália a chcete zavolať osobe v Sunshine Coast, Esk, Nambour, Gatton, Caboolture, okrem kódu oblasti potrebujete aj kód krajiny pre krajinu, do ktorej chcete zavolať. Kód krajiny pre Austrália je +61, takže ak ste v Slovensko a chcete zavolať osobe v Sunshine Coast, Esk, Nambour, Gatton, Caboolture, musíte pred telefónne číslo tejto osoby zadať +61752.

Nula pred kódom oblasti sa v tomto prípade vynechá.

Symbol plus na začiatku telefónneho čísla sa zvyčajne môže používať v tomto formáte. Je však bežnejšie nahradiť symbol plus poradím čísel, ktoré telefónnu sieť upozorňujú, že chcete vytočiť telefónne číslo v inej krajine. ITU odporúča používať 00, čo sa tiež využíva v mnohých krajinách, vrátane všetkých európskych krajín.

Ako alternatívu k +61752, ktoré musíte umiestniť pred telefónne číslo osoby v Sunshine Coast, Esk, Nambour, Gatton, Caboolture, aby ste im zavolali z Slovensko, môžete tiež použiť 0061752.
Kalkulačka telefónnych čísel