Oblastná predvoľba 0752 / +62752Oblastná predvoľba 0752 / +62752 (Indonézia)


Predpona 0752 je kód oblasti Agam, Tanah Datar, Limapuluh Koto, Bukittinggi, Padang Panjang, Payakumbuh. A Agam, Tanah Datar, Limapuluh Koto, Bukittinggi, Padang Panjang, Payakumbuh sa nachádza v Indonézia. Ak ste mimo územia Indonézia a chcete zavolať osobe v Agam, Tanah Datar, Limapuluh Koto, Bukittinggi, Padang Panjang, Payakumbuh, okrem kódu oblasti potrebujete aj kód krajiny pre krajinu, do ktorej chcete zavolať. Kód krajiny pre Indonézia je +62, takže ak ste v Slovensko a chcete zavolať osobe v Agam, Tanah Datar, Limapuluh Koto, Bukittinggi, Padang Panjang, Payakumbuh, musíte pred telefónne číslo tejto osoby zadať +62752.

Nula pred kódom oblasti sa v tomto prípade vynechá.

Symbol plus na začiatku telefónneho čísla sa zvyčajne môže používať v tomto formáte. Je však bežnejšie nahradiť symbol plus poradím čísel, ktoré telefónnu sieť upozorňujú, že chcete vytočiť telefónne číslo v inej krajine. ITU odporúča používať 00, čo sa tiež využíva v mnohých krajinách, vrátane všetkých európskych krajín.

Ako alternatívu k +62752, ktoré musíte umiestniť pred telefónne číslo osoby v Agam, Tanah Datar, Limapuluh Koto, Bukittinggi, Padang Panjang, Payakumbuh, aby ste im zavolali z Slovensko, môžete tiež použiť 0062752.
Kalkulačka telefónnych čísel