Oblastná predvoľba 0882 / +39882Oblastná predvoľba 0882 / +39882 (Taliansko)


Predpona 0882 je kód oblasti Foggia (Apricena, San Giovanni Rotondo, Tremiti). A Foggia (Apricena, San Giovanni Rotondo, Tremiti) sa nachádza v Taliansko. Ak ste mimo územia Taliansko a chcete zavolať osobe v Foggia (Apricena, San Giovanni Rotondo, Tremiti), okrem kódu oblasti potrebujete aj kód krajiny pre krajinu, do ktorej chcete zavolať. Kód krajiny pre Taliansko je +39, takže ak ste v Slovensko a chcete zavolať osobe v Foggia (Apricena, San Giovanni Rotondo, Tremiti), musíte pred telefónne číslo tejto osoby zadať +39882.

Symbol plus na začiatku telefónneho čísla sa zvyčajne môže používať v tomto formáte. Je však bežnejšie nahradiť symbol plus poradím čísel, ktoré telefónnu sieť upozorňujú, že chcete vytočiť telefónne číslo v inej krajine. ITU odporúča používať 00, čo sa tiež využíva v mnohých krajinách, vrátane všetkých európskych krajín.

Ako alternatívu k +39882, ktoré musíte umiestniť pred telefónne číslo osoby v Foggia (Apricena, San Giovanni Rotondo, Tremiti), aby ste im zavolali z Slovensko, môžete tiež použiť 0039882.
Kalkulačka telefónnych čísel