Oblastná predvoľba 334 / +679334Oblastná predvoľba 334 / +679334 (Fidži)


Predpona 334 je kód oblasti Nasinu, Laucala Beach, Caubati, Kinoya, Nadera, Valelevu, Nadawa, Nepani, Nasole, Kalabu, Laqere, Makoi, Narere. A Nasinu, Laucala Beach, Caubati, Kinoya, Nadera, Valelevu, Nadawa, Nepani, Nasole, Kalabu, Laqere, Makoi, Narere sa nachádza v Fidži. Ak ste mimo územia Fidži a chcete zavolať osobe v Nasinu, Laucala Beach, Caubati, Kinoya, Nadera, Valelevu, Nadawa, Nepani, Nasole, Kalabu, Laqere, Makoi, Narere, okrem kódu oblasti potrebujete aj kód krajiny pre krajinu, do ktorej chcete zavolať. Kód krajiny pre Fidži je +679, takže ak ste v Slovensko a chcete zavolať osobe v Nasinu, Laucala Beach, Caubati, Kinoya, Nadera, Valelevu, Nadawa, Nepani, Nasole, Kalabu, Laqere, Makoi, Narere, musíte pred telefónne číslo tejto osoby zadať +679 334.

Nula pred kódom oblasti sa v tomto prípade vynechá.

Symbol plus na začiatku telefónneho čísla sa zvyčajne môže používať v tomto formáte. Je však bežnejšie nahradiť symbol plus poradím čísel, ktoré telefónnu sieť upozorňujú, že chcete vytočiť telefónne číslo v inej krajine. ITU odporúča používať 00, čo sa tiež využíva v mnohých krajinách, vrátane všetkých európskych krajín.

Ako alternatívu k +679 334, ktoré musíte umiestniť pred telefónne číslo osoby v Nasinu, Laucala Beach, Caubati, Kinoya, Nadera, Valelevu, Nadawa, Nepani, Nasole, Kalabu, Laqere, Makoi, Narere, aby ste im zavolali z Slovensko, môžete tiež použiť 00679 334.
Kalkulačka telefónnych čísel