Oblastná predvoľba Biel/Bienne, Neuchâtel, Solothurn, JuraMesto/obec alebo kraj:Biel/Bienne, Neuchâtel, Solothurn, Jura
Oblastná predvoľba:32     (+41 32)

Krajina:

Švajčiarsko


Oblastná predvoľba Biel/Bienne, Neuchâtel, Solothurn, Jura (Švajčiarsko)


Predpona 32 je kód oblasti Biel/Bienne, Neuchâtel, Solothurn, Jura. A Biel/Bienne, Neuchâtel, Solothurn, Jura sa nachádza v Švajčiarsko. Ak ste mimo územia Švajčiarsko a chcete zavolať osobe v Biel/Bienne, Neuchâtel, Solothurn, Jura, okrem kódu oblasti potrebujete aj kód krajiny pre krajinu, do ktorej chcete zavolať. Kód krajiny pre Švajčiarsko je +41, takže ak ste v Slovensko a chcete zavolať osobe v Biel/Bienne, Neuchâtel, Solothurn, Jura, musíte pred telefónne číslo tejto osoby zadať +41 32.

Nula pred kódom oblasti sa v tomto prípade vynechá.

Symbol plus na začiatku telefónneho čísla sa zvyčajne môže používať v tomto formáte. Je však bežnejšie nahradiť symbol plus poradím čísel, ktoré telefónnu sieť upozorňujú, že chcete vytočiť telefónne číslo v inej krajine. ITU odporúča používať 00, čo sa tiež využíva v mnohých krajinách, vrátane všetkých európskych krajín.

Ako alternatívu k +41 32, ktoré musíte umiestniť pred telefónne číslo osoby v Biel/Bienne, Neuchâtel, Solothurn, Jura, aby ste im zavolali z Slovensko, môžete tiež použiť 0041 32.
Kalkulačka telefónnych čísel