Oblastná predvoľba British Columbia (Vancouver Island & Mainland)Mesto/obec alebo kraj:British Columbia (Vancouver Island & Mainland)
Oblastná predvoľba:250     (+1 250)

Krajina:

Kanada


Oblastná predvoľba British Columbia (Vancouver Island & Mainland) (Kanada)


Predpona 250 je kód oblasti British Columbia (Vancouver Island & Mainland). A British Columbia (Vancouver Island & Mainland) sa nachádza v Kanada. Ak ste mimo územia Kanada a chcete zavolať osobe v British Columbia (Vancouver Island & Mainland), okrem kódu oblasti potrebujete aj kód krajiny pre krajinu, do ktorej chcete zavolať. Kód krajiny pre Kanada je +1, takže ak ste v Slovensko a chcete zavolať osobe v British Columbia (Vancouver Island & Mainland), musíte pred telefónne číslo tejto osoby zadať +1 250.

Nula pred kódom oblasti sa v tomto prípade vynechá.

Symbol plus na začiatku telefónneho čísla sa zvyčajne môže používať v tomto formáte. Je však bežnejšie nahradiť symbol plus poradím čísel, ktoré telefónnu sieť upozorňujú, že chcete vytočiť telefónne číslo v inej krajine. ITU odporúča používať 00, čo sa tiež využíva v mnohých krajinách, vrátane všetkých európskych krajín.

Ako alternatívu k +1 250, ktoré musíte umiestniť pred telefónne číslo osoby v British Columbia (Vancouver Island & Mainland), aby ste im zavolali z Slovensko, môžete tiež použiť 001 250.
Kalkulačka telefónnych čísel