Oblastná predvoľba Bullsbrook East, Northam, Pinjarra (Mandurah)Mesto/obec alebo kraj:Bullsbrook East, Northam, Pinjarra (Mandurah)
Oblastná predvoľba:0855     (+61855)
0895     (+61895)

Krajina:

Austrália


Oblastná predvoľba Bullsbrook East, Northam, Pinjarra (Mandurah) (Austrália)


Predpona 0895 je kód oblasti Bullsbrook East, Northam, Pinjarra (Mandurah). A Bullsbrook East, Northam, Pinjarra (Mandurah) sa nachádza v Austrália. Ak ste mimo územia Austrália a chcete zavolať osobe v Bullsbrook East, Northam, Pinjarra (Mandurah), okrem kódu oblasti potrebujete aj kód krajiny pre krajinu, do ktorej chcete zavolať. Kód krajiny pre Austrália je +61, takže ak ste v Slovensko a chcete zavolať osobe v Bullsbrook East, Northam, Pinjarra (Mandurah), musíte pred telefónne číslo tejto osoby zadať +61895.

Nula pred kódom oblasti sa v tomto prípade vynechá.

Symbol plus na začiatku telefónneho čísla sa zvyčajne môže používať v tomto formáte. Je však bežnejšie nahradiť symbol plus poradím čísel, ktoré telefónnu sieť upozorňujú, že chcete vytočiť telefónne číslo v inej krajine. ITU odporúča používať 00, čo sa tiež využíva v mnohých krajinách, vrátane všetkých európskych krajín.

Ako alternatívu k +61895, ktoré musíte umiestniť pred telefónne číslo osoby v Bullsbrook East, Northam, Pinjarra (Mandurah), aby ste im zavolali z Slovensko, môžete tiež použiť 0061895.
Kalkulačka telefónnych čísel