Oblastná predvoľba Chai Nat, Nakhon Sawan, Phetchabun, Phichit, Uthai ThaniMesto/obec alebo kraj:Chai Nat, Nakhon Sawan, Phetchabun, Phichit, Uthai Thani
Oblastná predvoľba:056     (+6656)

Krajina:

Thajsko


Oblastná predvoľba Chai Nat, Nakhon Sawan, Phetchabun, Phichit, Uthai Thani (Thajsko)


Predpona 056 je kód oblasti Chai Nat, Nakhon Sawan, Phetchabun, Phichit, Uthai Thani. A Chai Nat, Nakhon Sawan, Phetchabun, Phichit, Uthai Thani sa nachádza v Thajsko. Ak ste mimo územia Thajsko a chcete zavolať osobe v Chai Nat, Nakhon Sawan, Phetchabun, Phichit, Uthai Thani, okrem kódu oblasti potrebujete aj kód krajiny pre krajinu, do ktorej chcete zavolať. Kód krajiny pre Thajsko je +66, takže ak ste v Slovensko a chcete zavolať osobe v Chai Nat, Nakhon Sawan, Phetchabun, Phichit, Uthai Thani, musíte pred telefónne číslo tejto osoby zadať +6656.

Nula pred kódom oblasti sa v tomto prípade vynechá.

Symbol plus na začiatku telefónneho čísla sa zvyčajne môže používať v tomto formáte. Je však bežnejšie nahradiť symbol plus poradím čísel, ktoré telefónnu sieť upozorňujú, že chcete vytočiť telefónne číslo v inej krajine. ITU odporúča používať 00, čo sa tiež využíva v mnohých krajinách, vrátane všetkých európskych krajín.

Ako alternatívu k +6656, ktoré musíte umiestniť pred telefónne číslo osoby v Chai Nat, Nakhon Sawan, Phetchabun, Phichit, Uthai Thani, aby ste im zavolali z Slovensko, môžete tiež použiť 006656.
Kalkulačka telefónnych čísel