Oblastná predvoľba Kanchanaburi, Nakhon Pathom, Samut Sakhon, Samut SongkhramMesto/obec alebo kraj:Kanchanaburi, Nakhon Pathom, Samut Sakhon, Samut Songkhram
Oblastná predvoľba:034     (+6634)

Krajina:

Thajsko


Oblastná predvoľba Kanchanaburi, Nakhon Pathom, Samut Sakhon, Samut Songkhram (Thajsko)


Predpona 034 je kód oblasti Kanchanaburi, Nakhon Pathom, Samut Sakhon, Samut Songkhram. A Kanchanaburi, Nakhon Pathom, Samut Sakhon, Samut Songkhram sa nachádza v Thajsko. Ak ste mimo územia Thajsko a chcete zavolať osobe v Kanchanaburi, Nakhon Pathom, Samut Sakhon, Samut Songkhram, okrem kódu oblasti potrebujete aj kód krajiny pre krajinu, do ktorej chcete zavolať. Kód krajiny pre Thajsko je +66, takže ak ste v Slovensko a chcete zavolať osobe v Kanchanaburi, Nakhon Pathom, Samut Sakhon, Samut Songkhram, musíte pred telefónne číslo tejto osoby zadať +6634.

Nula pred kódom oblasti sa v tomto prípade vynechá.

Symbol plus na začiatku telefónneho čísla sa zvyčajne môže používať v tomto formáte. Je však bežnejšie nahradiť symbol plus poradím čísel, ktoré telefónnu sieť upozorňujú, že chcete vytočiť telefónne číslo v inej krajine. ITU odporúča používať 00, čo sa tiež využíva v mnohých krajinách, vrátane všetkých európskych krajín.

Ako alternatívu k +6634, ktoré musíte umiestniť pred telefónne číslo osoby v Kanchanaburi, Nakhon Pathom, Samut Sakhon, Samut Songkhram, aby ste im zavolali z Slovensko, môžete tiež použiť 006634.
Kalkulačka telefónnych čísel