Oblastná predvoľba North Central Timor, South Central TimorMesto/obec alebo kraj:North Central Timor, South Central Timor
Oblastná predvoľba:0388     (+62388)

Krajina:

Indonézia


Oblastná predvoľba North Central Timor, South Central Timor (Indonézia)


Predpona 0388 je kód oblasti North Central Timor, South Central Timor. A North Central Timor, South Central Timor sa nachádza v Indonézia. Ak ste mimo územia Indonézia a chcete zavolať osobe v North Central Timor, South Central Timor, okrem kódu oblasti potrebujete aj kód krajiny pre krajinu, do ktorej chcete zavolať. Kód krajiny pre Indonézia je +62, takže ak ste v Slovensko a chcete zavolať osobe v North Central Timor, South Central Timor, musíte pred telefónne číslo tejto osoby zadať +62388.

Nula pred kódom oblasti sa v tomto prípade vynechá.

Symbol plus na začiatku telefónneho čísla sa zvyčajne môže používať v tomto formáte. Je však bežnejšie nahradiť symbol plus poradím čísel, ktoré telefónnu sieť upozorňujú, že chcete vytočiť telefónne číslo v inej krajine. ITU odporúča používať 00, čo sa tiež využíva v mnohých krajinách, vrátane všetkých európskych krajín.

Ako alternatívu k +62388, ktoré musíte umiestniť pred telefónne číslo osoby v North Central Timor, South Central Timor, aby ste im zavolali z Slovensko, môžete tiež použiť 0062388.
Kalkulačka telefónnych čísel