Oblastná predvoľba Olten-Langenthal(Oberaargau)-Aargau-WestMesto/obec alebo kraj:Olten-Langenthal(Oberaargau)-Aargau-West
Oblastná predvoľba:62     (+41 62)

Krajina:

Švajčiarsko


Oblastná predvoľba Olten-Langenthal(Oberaargau)-Aargau-West (Švajčiarsko)


Predpona 62 je kód oblasti Olten-Langenthal(Oberaargau)-Aargau-West. A Olten-Langenthal(Oberaargau)-Aargau-West sa nachádza v Švajčiarsko. Ak ste mimo územia Švajčiarsko a chcete zavolať osobe v Olten-Langenthal(Oberaargau)-Aargau-West, okrem kódu oblasti potrebujete aj kód krajiny pre krajinu, do ktorej chcete zavolať. Kód krajiny pre Švajčiarsko je +41, takže ak ste v Slovensko a chcete zavolať osobe v Olten-Langenthal(Oberaargau)-Aargau-West, musíte pred telefónne číslo tejto osoby zadať +41 62.

Nula pred kódom oblasti sa v tomto prípade vynechá.

Symbol plus na začiatku telefónneho čísla sa zvyčajne môže používať v tomto formáte. Je však bežnejšie nahradiť symbol plus poradím čísel, ktoré telefónnu sieť upozorňujú, že chcete vytočiť telefónne číslo v inej krajine. ITU odporúča používať 00, čo sa tiež využíva v mnohých krajinách, vrátane všetkých európskych krajín.

Ako alternatívu k +41 62, ktoré musíte umiestniť pred telefónne číslo osoby v Olten-Langenthal(Oberaargau)-Aargau-West, aby ste im zavolali z Slovensko, môžete tiež použiť 0041 62.
Kalkulačka telefónnych čísel