Oblastná predvoľba Samabula, Raiwai, Raiwaqa, Vatuwaqa, NabuaMesto/obec alebo kraj:Samabula, Raiwai, Raiwaqa, Vatuwaqa, Nabua
Oblastná predvoľba:338     (+679 338)

Krajina:

Fidži


Oblastná predvoľba Samabula, Raiwai, Raiwaqa, Vatuwaqa, Nabua (Fidži)


Predpona 338 je kód oblasti Samabula, Raiwai, Raiwaqa, Vatuwaqa, Nabua. A Samabula, Raiwai, Raiwaqa, Vatuwaqa, Nabua sa nachádza v Fidži. Ak ste mimo územia Fidži a chcete zavolať osobe v Samabula, Raiwai, Raiwaqa, Vatuwaqa, Nabua, okrem kódu oblasti potrebujete aj kód krajiny pre krajinu, do ktorej chcete zavolať. Kód krajiny pre Fidži je +679, takže ak ste v Slovensko a chcete zavolať osobe v Samabula, Raiwai, Raiwaqa, Vatuwaqa, Nabua, musíte pred telefónne číslo tejto osoby zadať +679 338.

Nula pred kódom oblasti sa v tomto prípade vynechá.

Symbol plus na začiatku telefónneho čísla sa zvyčajne môže používať v tomto formáte. Je však bežnejšie nahradiť symbol plus poradím čísel, ktoré telefónnu sieť upozorňujú, že chcete vytočiť telefónne číslo v inej krajine. ITU odporúča používať 00, čo sa tiež využíva v mnohých krajinách, vrátane všetkých európskych krajín.

Ako alternatívu k +679 338, ktoré musíte umiestniť pred telefónne číslo osoby v Samabula, Raiwai, Raiwaqa, Vatuwaqa, Nabua, aby ste im zavolali z Slovensko, môžete tiež použiť 00679 338.
Kalkulačka telefónnych čísel